“TOKAT’I VE TOKATLIYI SEVMEK BİR AŞKTIR”

13.3.2018
496 kez Okunmuştur.

Tokatspor’a hiçbir zaman maddi manevi desteklerini esirgemeyen As Başkan Hasan Hüseyin Koç, Bodrumspmaçı öncesi gerekli olan ekonomik desteği de sağlayarak takımda moralleri yerine getirmişti. 2 – 1’lik Bodrumspgalibiyeti sonrası kamuoyu duyurusu yapan As Başkan Koç; “Tokat’ı  ve Tokatlıyı sevmek bir aşktır. Bunu gerçekten yapabilmek , en başta samimiyetle  ve maddi-manevi fedakarlıklarla oluyor” dedi.

 

Pazar günü oynanan Tokatsp– Bodrumspmaçının kazananı 2 – 1 lik skorla Tokatspoldu. özellikle ekonomik olarak zgünler geçiren Tokatspor’a her zaman olduğu gibi en büyük destek yine As Başkan Hasan Hüseyin Koç’tan geldi. Bodrumspmaçı öncesi gerekli görülen ekonomik desteği vererek takımda morallerin yerine gelmesini sağlayan As Başkan Koç, maç sonrası ise Tokatsptaraftarına ve kamuoyuna yazılı bir duyuru yayımladı. Kamuoyu duyurusunda, Tokat’ı  ve Tokatlıyı sevmenin bir aşk olduğunu ifade eden Koç, bu aşkın göstermelik olamayacağını en başta samimiyet, ve maddi-manevi fedakarlıklar yaparak olabileceğini söyledi.

TokatspAs Başkanı Hasan Hüseyin Koç, açıklamasında şunlara yer verdi;

“11 Mart Pazar günü Tokat’ta oynanan Bodrumspor  Maçını 2-1 kazanarak 3 altın puan aldık. 9 Mart Cuma günü kulübümüzü  ziyaret ederek, yine elimden geldiğince bir desteği kulübümüze takdim ettim. Ligin bitimine 8 hafta kala; Bodrumspmaçını da alıp durumu garantiye almak zorundaydık. Ve öyle oldu Motivasyonu artan takımımızla  alınan  bu galibiyet bizlere büyük bir rahatlık sağladı. Geçen yılda vahim bir tablo ile karşı karşıya olan Tokatspor’umuzu;  yapılan kongre sonrasında bir avuç samimi arkadaşımla beraber sahiplenmiş  ve 42 puan ile ligde bırakmıştık. Önümüzdeki sezon yine 2.ligde mücadele eden Tokatspor’umuza başarılar diliyorum. Fedakar Tokatsptaraftarlarına, taraftar gruplarına ve tüm desteklerini esirgemeyen Tokatlı sporseverlere en kalbi şükranlarımı sunmak isterim. Tokat’ı  ve Tokatlıyı sevmek bir aşktır. Bunu gerçekten yapabilmek , en başta samimiyetle  ve maddi-manevi fedakarlıklarla oluyor.Bu yolda başarılı olmak adına; nasıl bir çetin yolda yürümek gerektiğini ancak bu işlerin altına elini koyabilen bilir. İlk baştan itibaren bu zorlu sevdada yanımızda olan  yönetim kurulundaki arkadaşlarıma özellikle teşekkür etmek isterim.Tokat’ın tanıtımında önemli bir yere sahip olan tüm sportif faaliyetlerde görev alan sporcu, yönetici ve sporseverlere tekrar teşekkür eder ,başarılar dilerim.Saygılarımla.”

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 13.3.2018
Güncelleme Tarihi : 13.3.2018
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Çok Okunanlar
En Son Yorumlar