SULUSARAY’DA KARİYER GÜNLERİ

12.3.2018
476 kez Okunmuştur.

Sulusaray İlçesinde düzenlenen ``Kariyer Günleri Proje” adı altında “Sizler Başardınız, Sıra Bizde” ‘nin konuğu İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Orhan Şahin oldu.

Sulusaray Kaymakamı Recep Koşal`ın, ilçe gençlerinin geleceklerini planlamalarına yön verme ve ufuklarını genişletme açısından ``Kariyer Günleri Proje adı altında Sizler Başardınız,  Sıra Bizde sloganı ile Tokat İl Kamu Kurum ve Kuruluşları İl Müdürlerini öğrencilerle buluşturuyor.

Sulusaray İlçesi Çok Programlı Anadolu Lisesindeki programa Tokat İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü  Orhan Şahin konuk oldu.

 İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü  Orhan Şahin konuk olduğu programda Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığının çalışmalarından, faaliyet alanlarından ve prensiplerinden bahseden İl Müdürü Şahin; “ Tokat İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü olarak Tokat’ın tarım alanında yasalarla belirlenen tüm kamu hizmetlerini katılımcılık, etkinlik, saydamlık ve hesap verilebilirlik ilkesi çerçevesinde yürütmek, ilin sahip olduğu kaynakların bir plan dahilin de rasyonel biçimde kullanımını sağlayarak kırsal kesimde yaşayan halkın yaşam kalitesini ve refah düzeyini yükseltmek, ülkemiz ve dünya pazarlarının ihtiyacı olan güvenilir gıdaya ve kaliteli tarım ürünlerine erişilebilirliği sağlamaktır” dedi.

Şahin ayrıca Tokatlı çiftçileri, her türlü konularda hizmet götürmekle beraber teknolojik gelişmelerden   haberdar etmeyi amaçladıklarını belirtti.

Daha sonra  Sulusaray İlçesi Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencilerinin sorularını cevaplayan İl Müdürü Orhan Şahin beraberinde getirmiş olduğu hediyeleri Sulusaray İlçe Kaymakamı  Recep Koşal, Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürü  Mehmet Demirkol,  Sulusaray İlçe Belediye Başkanı Halil Demirkol . Sulusaray İlçe ÇPAL Müdürü ile birlikte öğrencilere takdim ettiler.

Sulusaray İlçe Kaymakamı Koşal programa misafir olarak katılan İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Orhan Şahin` e kitap hediye ederek program sona erdi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 12.3.2018
Güncelleme Tarihi : 12.3.2018
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Çok Okunanlar
En Son Yorumlar