FUTBOLDA HAFTANIN PROGRAMI

3.3.2018
614 kez Okunmuştur.

Futbolda SpToto Süper Lig`e 24. hafta müsabakalarıyla devam edilecek, SpToto 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig`de ise 25. hafta maçları yapılacak.

 

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:

 

- SpToto Süper Lig

 

 

Bugün:

 

13.30 Kasımpaşa-Osmanlısp(Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

 

16.00 Medipol Başakşehir-Göztepe (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim)

 

19.00 Kardemir Karabükspor-Galatasaray (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

 

4 Mart Pazar:

 

13.30 Gençlerbirliği-Aytemiz Alanyasp(Ankara 19 Mayıs)

 

16.00 Atiker Konyaspor-Evkur Yeni Malatyasp(Konya Büyükşehir Belediye)

 

19.00 Fenerbahçe-Teleset Mobilya Akhisarsp(Ülker)

 

19.00 Antalyaspor-Demir Grup Sivassp(Antalya)

 

5 Mart Pazartesi:

 

20.00 Trabzonspor-Beşiktaş (Medical Park)

 

 

- SpToto 1. Lig

 

 

Bugün:

 

13.00 Gaziantepspor-BalıkesirspBaltok (Gaziantep)

 

13.00 Denizlispor-Grandmedical Manisasp(Denizli Atatürk)

 

15.30 Eskişehirspor-Adana Demirsp(Yeni Eskişehir)

 

15.30 Samsunspor-Çaykur Rizesp(Samsun Yeni 19 Mayıs)

 

4 Mart Pazar:

 

13.00 İstanbulspor-Büyükşehir Belediye Erzurumsp(Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

 

15.30 Adanaspor-Altınordu (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

 

15.30 Boluspor-MKE Ankaragücü (Bolu Atatürk)

 

 

- TFF 2. Lig

 

 

Kırmızı Grup

 

Bugün:

 

13.00 Kocaeli Birlikspor-Amed Sportif Faaliyetler (Kocaeli Alparslan Türkeş)

 

13.00 Eyüpspor-Afjet Afyonsp(Esenler)

 

14.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Hataysp(Bodrum İlçe)

 

14.30 Menemen Belediyespor-Keçiörengücü (Menemen Tahir Şahin)

 

14.30 Etimesgut Belediyespor-Kastamonusp1966 (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

 

4 Mart Pazar:

 

14.00 Sivas Belediyespor-Mersin İdmanyurdu (Muhsin Yazıcıoğlu SpKompleksi)

 

14.30 Tuzlaspor-Tokatsp(Maltepe Hasan Polat)

 

14.30 Sarıyer-Sancaktepe Belediyesp(Yusuf Ziya Öniş)

 

14.30 Bucaspor-İnegölsp(Yeni Buca)

 

 

Beyaz Grup

 

Bugün:

 

14.30 Karşıyaka-Gümüşhanesp(İzmir Atatürk)

 

14.30 Silivrispor-Kahramanmaraşsp(Silivri)

 

4 Mart Pazar:

 

14.30 Sakaryaspor-Şanlıurfasp(Yeni Sakarya Atatürk)

 

14.30 SBS İnşaat Kırklarelispor-Nazilli Belediyesp(Kırklareli Atatürk)

 

14.30 Bandırmaspor-Zonguldak Kömürsp(Bandırma 17 Eylül)

 

14.30 BUGSAŞ Spor-Pendiksp(Ankara OSTİM)

14.30 Niğde Belediyespor-Hacettepe (Niğde 5 Şubat)

 

14.30 Konya Anadolu Selçukspor-Ottocool Karagümrük (Konya Büyükşehir Belediye Atatürk)

 

14.30 Fethiyespor-Altay (Fethiye İlçe)

 

 

- TFF 3. Lig

 

 

  1. Grup

 

Bugün:

 

14.00 Ofspor-Manisa Büyükşehir Belediyesp(Vali İsmet Gürbüz Civelek)

 

4 Mart Pazar:

 

14.30 Halide Edip Adıvarspor-Bergama Belediyesp(Vefa)

 

14.30 12 Bingölspor-Bayburt Grup Özel İdare (Bingöl)

 

14.30 Orhangazi Belediyespor-Kemersp2003 (Orhangazi İlçe)

 

14.30 Erzin Belediyespor-Yomrasp(Erzin İlçe)

 

14.30 Yeni Altındağ Belediyespor-Batman Petrolsp(Aktepe)

 

14.30 Çanakkale Dardanel-Çatalcasp(Çanakkale 18 Mart)

 

14.30 Erbaaspor-Kozan Belediyesp(Erbaa İlçe)

 

14.30 Düzcespor-Bayrampaşa (Düzce 18 Temmuz)

 

 

  1. Grup

 

Bugün:

 

14.00 1461 Trabzon-Pazarsp(Ahmet Suat Özyazıcı)

 

14.30 Yeşil Bursa-Muğlasp(Minareli Çavuş SpTesisleri)

 

14.30 Kırıkhanspor-Ergene Velimeşesp(Kırıkhan İlçe)

 

14.30 Anadolu Bağcılarspor-Yeni Ordusp(Bağcılar Mahmutbey)

 

4 Mart Pazar:

 

14.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Anagold 24 Erzincansp(Van Atatürk)

 

14.00 Diyarbekirspor-Kayseri Erciyessp(Seyrantepe SpKompleksi)

 

14.30 Turgutluspor-Ankara Demirsp(Turgutlu 7 Eylül)

 

14.30 Gölcükspor-Eroksp(Gölcük)

 

14.30 Tire 1922-Darıca Gençlerbirliği (Tire 4 Eylül)

 

 

  1. Grup

 

Bugün:

 

14.00 Arsinspor-Çorum Belediyesp(Arsin İlçe)

 

14.30 Ankara Adliyespor-Büyükçekmece Tepeciksp(Ankara OSTİM)

 

4 Mart Pazar:

 

13.30 Aydınsp1923-Elaziz Belediyesp(Adnan Menderes)

 

14.00 Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor-Cizresp(Şanlıurfa GAP)

 

14.30 Tekirdağspor-Baysal İnşaat Düzyurtsp(Namık Kemal)

 

14.30 Sultanbeyli Belediyespor-Karacabey Birliksp(Sultanbeyli Gölet)

 

14.30 Tarsus İdmanyurdu-Payassp(Tarsus İlçe)

 

14.30 Osmaniyespor-Kocaelisp(Osmaniye 7 Ocak)

 

14.30 UTAŞ Uşakspor-Kızılcabölüksp(Uşak 1 Eylül)

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 3.3.2018
Güncelleme Tarihi : 3.3.2018
SPOR
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Çok Okunanlar
En Son Yorumlar