Dinç Plaza’dan Yeni biz hizmet daha tüm marka araçlarda boyasız göçük düzeltme

1.3.2018
1082 kez Okunmuştur.

Kazalara pratik çözüm! Boyasız göçük düzeltme  

Kaza sonucu otomobillerde oluşan küçük göçükler artık çekiçsiz ve boyasız bir şekilde Dinç Plaza’da düzeltilebiliyor. Trafikteki araç sayısı her geçen gün artıyor. Bu da ister istemez kazaların artmasına neden oluyor. Gün içinde trafikte meydana gelen pek çok küçük kazada araç sahiplerine yüklü miktarlarda hasarlar çıkabiliyor.

Tokat’ta yeni yeni yaygınlaşan boyasız göçük düzeltme sistemi ile artık küçük trafik kazaları hem daha az maliyetle hem de daha kısa sürede tamir edilebiliyor. Dinç Plaza da yeni başlattığı bu uygulama ile müşterilerine hizmet veriyor. Dinç Plaza Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Dinç, Üstelik bu sistemle araçların kaportaları çekiç ve boya gibi işlemlere maruz kalmadığından araçların değerlerinde bir düşme de yaşanmıyor. Boyasız göçük düzeltme sistemi son yıllarda Tokat’ta da yaygınlaşmaya başladı” dedi.

Dinç Plaza’da Kaporta ustası olarak çalışan Hüseyin Ak, “Boyasız göçük düzeltme PDR dediğimiz özel çubuklarla yapılan hassas bir iştir. Arabanınijinal boyasına zarar vermeden çubuklarda hasarları giderebiliyoruz. Çekiçle kaporta düzeltildiği zaman saçta bozulmalar meydana gelebiliyor. Bu da kaynak yapılmadan düzeltilemiyor.  Bu özel çubuklarla sacın da bozulmasını önlemiş oluyoruz. Çekiçle düzeltme yapıldığında kaporta deforme oluyor, macunlanıyor, astarlanıyve boyaya giriyor. Bu da hem maliyet, hem zaman kaybına neden oluyor. Ayrıca aracın değerinin düşmesine sebep oluyor. Bu iş insanlara masaj yapmaya benzer. Biz de aracın sacına bir nevi masaj yaparak oluşan hasarı gideriyoruz. Bu sistem ile hem kısa sürede sonuç alınıyhem de aracınijinalliği bozulmuyor. Ayrıca zamandan da kazanılıyor” şeklinde konuştu.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 1.3.2018
Güncelleme Tarihi : 1.3.2018
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Çok Okunanlar
En Son Yorumlar