KÜLTÜR YAYINLARI’NDAN İKİNCİ KİTAP

14.2.2018
556 kez Okunmuştur.

2017 yılında Erbaa belediyesi tarafından kurulan Erbaa Belediyesi Kültür Yayınları, ‘Müslüman Bilim Adamlarından Günümüz Gençlerine Mesajlar’ ismi ile ikinci kitabını yayınladı.

Erbaa belediyesi tarafından kurulan Erbaa Belediyesi Kültür Yayınları 2017 yılında kurularak ilk kitabı Erbaalı Şairler Antolojisi adı altında çıkmıştı. İlk kitabın ardından Müslüman Bilim Adamlarından Günümüz Gençlerine Mesajlar adlı ikinci kitabını da okuyucusuyla buluşturdu. İstanbul gibi medeniyet başkenti bir şehrin belediyeleri bile böyle bir kitabı gündemine almamışken bir Anadolu belediyesinin gündemine almış olmasının önemli olduğunu belirten Yazar Zafer Söğüt, ``Belediye kurumunu sadece alt yapı işleri ile tanımlarsak halkımıza kültürümüz arasındaki bağı yok etmiş oluruz.  Belediyelerin aslı görevlerini eksiksiz yapması zaten kendilerinden beklenen bir durumdur.  Ama millet olarak gelişmemizi sağlayacak heyecan insanımıza kültür çalışmaları ile yaklaşmak olmalı.  Böyle bir kitabı medeniyet başkenti sayılan İstanbul belediyeleri gündeme alamadan bir Anadolu Belediyesi olarak gündeme almış olması bence Erbaa Belediyemizin çalışma alanındaki başarısını göstermektedir`` dedi.

Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım ise bir yandan Erbaa`yı imar ederken diğer yandan kültürel çalışmalarına devam ettiklerini söyledi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 14.2.2018
Güncelleme Tarihi : 14.2.2018
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Çok Okunanlar
En Son Yorumlar