İYİ PARTİ NİKSAR İLÇE KONGRESİ YAPILDI

13.2.2018
585 kez Okunmuştur.

İYİ Parti Niksar İlçe Başkanlığı’nın birinci olağan kongresi yapıldı. Kurucu ilçe başkanı olarak atanan Murat Basut, İyi Parti’de seçilen ilk ilçe Başkanı oldu.

 İlçe binasında gerçekleştirilen kongreye Tokat İl Başkanı Afşin Ünverdi, İl Yönetim kurulu üyeleri, Merkez İlçe Başkanı ve partililer katıldı.

Katılımın yoğun olduğu İYİ Parti İlçe Kongresi’nde açılış konuşmasını İlçe Başkanı Murat Basut yaptı.

Basut konuşmasında; “Sayıdeğer divan kurulu üyeleri Sayın il başkanım merkez ilçe başkanım çok kıymetli iyi partililer hoşgeldiniz şeref verdiniz.  İYİ Parti’nin kuruluş sürecinin başladığı günden itibaren yoğun ilgi ve teveccüh gösteren kıymetli halkımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. İYİ Parti ekonomik ve siyasi tıkanma, ayrışma sürecinde gelinen noktada halkın cesur yürekleriyletaya çıkmış ve oluşmuştur. İyi partimiz kuruluğu gün kamuoyunda oluşturulmaya çalışılan ön yargı ve algı operasyonlarının yok olduğu bir dönemi yaşıyoruz ve görüyoruz. İyi parti kurulamaz dediler kurduk iyi parti yerel seçimlerde de genel seçimlerde de var olacaktır. İyi parti tavandan talimatla kurulan bir parti değildir. İyi parti bir halk hareketidir. İşte bundan dolayıdır ki iyi parti iktidar olacaktır. İyilerin hareketinin bir neferi olmaktan dolayı çok mutluyuz. İyi demek dürüst demektir. İyi demek hoşgörü demektir. İyi demek fedakarlık demektir. Bu büyük aileyi en kalbi duygularımla selamlıyorum” dedi.

Tek listeyle girilen Kongrede Niksar İlçe Başkanlığına Murat Basut seçildi. Delegelerin tümünün oyunu alan Basut, İyi Parti`nin İlçe Başkanı seçildi.

Başkan Basut, seçim sonrası partililere hitaben yaptığı konuşmada, “Bana gösterdiğiniz yakınlığı tüm halkımıza göstermenizi istiyorum. Asıl çalışmamız bundan sonra başlıyor. İnşallah Niksar’ımızda herşey iyi olacak”  dedi.

Murat Basut’un başkanlığında oluşan yönetim şu isimlerden oluştu: Engin Göze, Ülkü Yıldırım, Beyhan Karadayıoğlu, Nesrin yaramış, Nilüfer Lüleci Güneş, Satiye Çakmak, Tuba Ayakçı, Faruk Kaya, Memiş Avşar, Abdullah Lüleci, Murat Toprak, Mahmut Zafer Uslu, Nadir Çıtak, Ahmet Boynudelik, Gökhan Aksu, Ercan Yalçın, Onur Şen, Ahmet Ülker, Mehmet Topçuoğlu, Aytekin Aksoy ve Mehmet Alkın.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 13.2.2018
Güncelleme Tarihi : 13.2.2018
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Çok Okunanlar
En Son Yorumlar