Reşadiye de Havai Elektrik Hatları Yer Altına Alınıyor

13.2.2018
557 kez Okunmuştur.

Reşadiye`de havai elektrik hatlarının yer altına alınması çalışmaları bütün hızıyla devam ederken, ilçe merkezinde altyapı çalışmaları aralıksız sürdürülüyor.

 

Reşadiye Belediye Başkanı Cemil Kılıç`ın girişimiyle başlatılan havai hatların yer altına alınma çalışmaları hızla devam ediyor. ÇEDAŞ ekipleri çalışmalar kapsamında Çermik Mahallesi Kemal Tüfekçi Caddesi`nde kazı yaparak kabloların çekileceği alanı açıyve sonrasında ise kablolar çekiyor, kum dolgu yapıyor.

 

Belediye Başkanı Cemil Kılıç, havai hatların yer altına alınmasıyla ilgili çalışmaları yakından takip ediyor.

 

Çalışma alanlarını ziyaret ederek ekiplere kolaylıklar dileyen Başkan Kılıç, Tüm bu işlemler sırasındata gerilim havai hatlar iptal edilerek yer altına alınıyor. Çalışmalar sonucunda hatlar modernize edilerek bir yandan görüntü kirliliğitadan kaldırılmış oluybir yandan da kötü hava koşullarından dolayı meydana gelen arızalar minimum seviyeye indirilmiş oluydedi.

 

İlçemizde devam eden havai elektrik hatlarının yer altına alınması çalışmaları kapsamında daha önce de Osmaniye Mahallesi, Kurtuluş Merkez Mahallesi ve Çamlıca Mahalle’sinde çalışmalar yapılmıştı.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 13.2.2018
Güncelleme Tarihi : 13.2.2018
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Çok Okunanlar
En Son Yorumlar