FUZULEV YENİ ŞUBESİNİ TOKAT’TA AÇTI

3.2.2018
1211 kez Okunmuştur.

Çeyrek asırlık tecrübesi ile gayrimenkul sektöründe birbirinden başarılı projelere imzasını atan FuzulEv, 42’inci şubesini Tokat bölge halkının hizmetine sundu.

 

 

 

Bugüne kadar binlerce aileyi ev sahibi yapan FuzulEv, Tokat’ta açtığı yeni şubesiyle şube sayısını 42’ye çıkardı. Türkiye’de ev sahibi olmayan kimse kalmasın mottosuyla yola çıkan FuzulEv kira öder gibi uygun taksitle ödeme sistemini Türkiye çapında yaygınlaştırmaya devam ediyor.

 

Türkiye’nin pek çok noktasında faaliyetini sürdüren Fuzulev, sabit ve dar gelirlilere yönelik geliştirdiği kolay konut edindirme sistemi ile faiz ya da vade farkı ödemeden ihtiyaç duyulan büyüklükte ve istenilen yerde ev sahibi olma imkanı sağlıyor. Yeni şube açılışıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan FuzulEv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, ‘’ İç Anadolu Bölgesi bizim için çok önemli bir bölge. Tokatlı vatandaşlarımızın ev hayalini gerçeğe dönüştüreceğimizi bilmek bizi gerçekten mutlu ediyor. Bu bölgede şube açarak daha çok insana ulaşmak istiyoruz. Yeni şubemizin Tokat’a hayırlı olmasını diliyorum’’ dedi.

 

Altın Gününe Benzeyen Sistem

FuzulEv, “Altın günü” mantığıyla geliştirdiği sistem ile ev sahibi olmak isteyen herkesi, Türkiye’nin diledikleri herhangi bir yerinde sıfır veya 2.el ev sahibi olma imkanı tanıyor. Peşinat ödemeden giriş yapılabilen sistemde, tüketiciler sadeceganizasyon ücreti ödüyor. Dileyenlerin peşinat miktarını artırarak teslim süresini öne çekebildiği ‘Çekilişli Konut Edindirme Sistemi’nde teslimattan sonra taksitlerin artması ile borcun erken bitmesi de sağlanıyor.

 

Ev Sahibi Olmak Artık Hayal Değil

FuzulEv’i tercih edenler, “Çekilişli Kira Destekli Sistem”, “Vade Ortası Sistem”, “Peşinatlı Erken Teslim Sistemi”, “Ara Ödemeli Sistem” gibi ödeme koşullarından yararlanabiliyor. Evlerin tapulu olması şartı ile sisteme dahil olanlar Türkiye’nin herhangi bir şehrinde kolayca ev hayalini gerçeğe dönüştürüyor. Noter huzurunda yapılan çekiliş sonucunda sırası gelen vatandaş, Türkiye’nin istediği yerinden evini beğenerek, istediği eve sahip olabiliyor. Bu sistem sayesinde vatandaş oturacağı ev tipini ve m2 sini kendisi belirleyerek, ev sahibi olabiliyor.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 3.2.2018
Güncelleme Tarihi : 3.2.2018
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Çok Okunanlar
En Son Yorumlar