Erbaa’yı AKP belediyeciliğiyle tanıştıracağız

Erbaa AKP İlçe Başkanı Fatih Akgün, 2014 yılında yapılacak seçimlerde Erbaa Belediyesi’nin AKP belediyeciliğiyle tanıştıracaklarını söyledi.

14.11.2012
1998 kez Okunmuştur.

Erbaa AKP İlçe Başkanı Fatih Akgün, 2014 yılında yapılacak seçimlerde Erbaa Belediyesi’nin AKP belediyeciliğiyle tanıştıracaklarını söyledi.

            AKP Erbaa İlçe Başkanlığı tarafından İlçe Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya AKP MKYK Üyesi Ahmet Demircan, İl Başkanı Eyüp Eroğlu, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve çok sayıda partili katıldı.         

Programda; MKYK Üyesi Ahmet Demircan bir konuşma yaptı. Konuşmasında Yeni Anayasanın gerekliliğinden söz eden Demircan, Ülkemiz için yeni bir anayasa kaçınılmazdır. Dedi.  Ülkemiz insanının Refah düzeyinin nereden nerelere geldiğini ifade eden Demircan, Refah düzeyinin bulunduğu noktadan ilerilere gidebilmesi için teşkilatların sorumluluklarından bahsetti. Başbakanımızın belirlemiş olduğu 2071 hedefinden ve Hükümetimiz döneminde yapılan icraatlarla ilgili teşkilat mensuplarına bilgi veren Demircan, Daha sonra katılımcılara teşekkür ederek sözlerine son verdi.

AKP İl Başkanı Eyüp Eroğlu’da bir konuşma yaptı. Konuşmasında Demircan’ı aralarında görmekten duydukları memnuniyeti dile getirdi.  Daha sonra gündeme dair açıklamalar yapan Eroğlu;  Partimizin Seçimlerdeki başarı sırrının millet sevdası olduğunu söyledi. AKP çok büyük bir partidir. Gücünü milletten alan ve aldığı güç ile bulunduğu noktadan daha ilerilere giden, her seçimde daha çok güçlenerek yenilenen bir partidir” dedi.  Daha sonra Nüfusunun 2 binin altında kalan belediyelerin kapanması ve partinin üyelikte ki yeni hedefinin seçmen sayımızın yüzde 25 olması ile ilgili teşkilat mensuplarına bilgi verdi.

AKP Erbaa İlçe Başkanı Fatih Akgün bir değerlendirme konuşması yaptı. Konuşmasında İktidarlarının Erbaa ilçesine yapılan yatırımlarla ilgili bilgiler verdi.  Önümüzdeki seçimlerde Erbaa’yı AKP Belediyecilikle tanıştıracaklarını söyleye Akgün; biz her zaman seçime hazır bir teşkilatız. Bugün seçim olacak denFatih Akgün, ilse; Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız, Belde, Köy, ve mahalle temsilcilerimizle Başbakanımıza yakışır bir teşkilat ile çalışmalarımızı sürdürmeye hazırız. Bunun en büyük göstergelerinden birisi şuan icraa etmiş olduğumuz İlçe danışma Meclisi Toplantısıdır. Dedi.

 

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 14.11.2012
Güncelleme Tarihi : 14.11.2012
İLÇELER
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar