BALLICA MAĞARASINDA DEFİLE DÜZENLENDİ

22.5.2017
386 kez Okunmuştur.

Tokat Valiliği ve Tokat Belediye işbirliğiyle düzenlenen `Geleneksel El Sanatları Yavaş Moda Günleri ve Türkü Bayramı`, etkinlikleri kapsamında Pazar İlçesinde bulunan Ballıca Mağarasında defile düzenlendi.

 

Tokat Valiliği ve Belediye işbirliğiyle düzenlenen `Geleneksel El Sanatları Yavaş Moda Günleri ve Türkü Bayramı`, etkinliklerinin 2’nci gününde Pazar ilçesinde Ballıca Köyü sınırları içerisinde bulunan 680 metre uzunlukta ve 95 metre yüksekliğinde olan Ballıca Mağarası’nda defile düzenlendi. Defilede ünlü mankenler Şebnem Schaefer ve Günay Musayeva`nın yanı sıra Best Model ve Miss Model yarışmalarında dereceye giren profesyonel 15 model Tokat`a özgü motiflerin yer aldığı kıyafetleri sergilediler. Defileyi izlemeyi izlemeye gelen Berrak Yaradanakul, Ballıca mağarasına ilk defa ve defileye izlemek için geldiğini ifade ederek’’ Defile harikaydı. Tokat’ımızın yöresel kıyafetlerini gördük. Bu organizasyonu düzenleyen Belediyemize ve Tokat valiliğine teşekkür ederim’’ dedi.

İLK DEFA MAĞARADA DEFİLYE ÇIKTILAR

Manken Şebnem Schaefer ilk defa bir mağarada defile katıldığını kaydederek, ‘’Bizim için çok farklı bir yer , defile öncesinde kıyafetler ile çekimler yaptık. Herhalde kimse inanmaz böyle kıyafetler giyerek burada defileye çıkacağımıza , bu bir ilk olacak dünyada mağarada defile yapıldı mı duymadım. Ben burada olduğum için çok memnunum. Mağarayı gezdim ve çok beğendim. Çok değişik geldi. Hem ürkütücü hemde güzel’’ dedi. Manken Günay Musayeva ise ilk kez bir mağarada defileye çıktığı için çok heyecanlı olduğunu ve böyle bir yerde defile yapmaktan çok mutlu olduğunu söyledi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 22.5.2017
Güncelleme Tarihi : 22.5.2017
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar