AK PARTİDEN TOKATSPOR’A ZİYARET

Tokat AK Parti Belediye başkan adayı Eyüp Eroğlu ve AK Parti yönetim kurulu üyeleri Tokatspor’u ziyaret etti.

9.1.2014
1990 kez Okunmuştur.

TokatspAdnan Çiçek sptesislerinde gerçekleşen ziyarette AK Parti Tokat belediye başkan adayı Eyüp Eroğlu ve AK Partili yöneticiler katılırken, Tokatspyönetim kuruluda hazır bulundu.

Adnan Çiçek tesislerin de gerçekleşen ziyarette Tokatspor başkanı Emin Yılar AK Parti Tokat Belediye Başkan adayı Eyüp Eroğlu’na Tokatspforması hediye etti.

Ziyaret öncesinde memnuniyetlerini dile getiren Tokatspor Başkanı Emin Yılar; ‘Bu ziyaretler bizim gibi yerler için çok değerli ve önemli. Bu ziyaretlerde dertleri sıkıntıları paylaşıyoruz. Bu anlamda bu ziyaret bizleri onura ve mutlu ediyor.’ Dedi.

Ziyaret’te açıklamada bulunan AK Parti Tokat Belediye Başkan adayı Eyüp Eroğlu ise; Bu gün çok manalı anlamlı bir ziyareti gerçekleştirmenin mutluluğu içindeyiz. İçinde Tokat geçen her şey bizim için çok önemli ve değerli. Tokatspdiyoruz özellikler son zamanlarda ki başarıları sadece Tokatspor’un başarısı olmuyor, Tokat şehrinin başarısı oluyor. Bu gün ulusal kanallarda, birçok insanların kitlendiği ekranlarda Tokatspkonuşuluyorsa, Tokatspor’dan, Tokat’tan bahsediliyorsa, bende bunu büyük bir bahtiyarlık olarak düşünüyorum. Bu başarıda katkısı olan başta Başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerine, Tokatspor’umuzun Teknik heyet ve futbolcularına da ben buradan teşekkür ediyorum. Bize bu mutluluğu yaşattıkları için çok teşekkür ediyorum. Bize Tokat’ımızı Tokatspor’umuzu tanıttıklarından dolayı da çok teşekkür ediyorum.

TokatspTokat’ın tanıtımı için çok önemli bir etken.

Tokatspor’umuzun kupada altı maçlık bir serisi olacak. Bunların üç tanesi içerde üç tanesi de dışarıda olacak. Yine ülkemizin güzide takımlarından Galatasaray buraya gelecek biz İstanbul’a gideceğiz. Bizler inanıyoruz ki Tokatspor’umuzun, Tokat’ımızın tanıtımı daha üst seviyede olacak. İnşallah buda Tokat’a en verimli şekilde yansıyacaktır.

 Tokatspor’un hedefi Süper lig olmalı.

 Günümüz de sporun yeri çok önemli. Bende sporu seven biri olarak elimden geldiği kadar sporun içinde oluyorum. Bundan dolayı da Tokatspor’umuza ayrı bir sempatimiz var. Tokatspor’un iyi yerlerde olması bizlerin canı gönülden istediği bir arzudur.

Tokatspor’umuzun hedefi bundan sonra birinci lig değil süper lig olmalıdır. Bizlerin bunu yapacak enerjimiz ve gücümüz var. Bunları da birlik beraberlikle başaracağız.

 Tokatspor’un Her zaman yanında olacağız.

 Bizler Tokat Belediye başkanlığı noktasında adayız ziyaretlerimiz oluyor. Allah nasip eder milletimizde bizi bu makama layık görürse 1 Nisandan sonra Tokat’ımızın her işi de bizim işimizdir. Tokatspbizimdir. Tokatspor’umuza elimizden geldiği kadar yanında olacağız. Tokatsphepimizin, Elimizden geldiği kadar da Tokatspor’a vereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.

 Transferde ve Kupa maçlarında maddi her türlü desteği yapacağız.

 Bizlere bu güzeltamı oluşturan başkanıma çok teşekkür ediyoruz. Tokatspor’umuzun başarısını daha ilerde güzel yerlerde görmek istediğimizi de belirtmek istiyorum. Tokatspor’umuzun burada veda oynayacağı kupa maçlarında elimizden gelen her türlü yardımı sağlayacağımızı buradan başkanımıza söylemek istiyorum. Bu noktada Tokatspor’umuzun yapacağı transferde her zaman yanında olacağız maddi ve manevi olarak. Başkanımız bu konuda bize ne yazarsa onu bizler vereceğiz. Ayrıca Ziraat Türkiye kupası maçlarında Tokat’ımız da oynayacağımız bütün maçlarımızda 200 adet bilet alacağız.

 Bu ziyaretler Bizlere güç veriyor.

 Daha sonra söz alan TokatspKulübü yönetim kurulu başkanı Emin Yılar, ‘AK Parti Tokat Belediye Başkan adayı Eyüp Eroğlu’nun ziyaretinden memnuniyet duyduklarını dile getirirken, bu ziyaretlerin kendileri için çok önem arzettiğini ve manevi olarak da güç verdiğini söyledi.

Yılar; ‘AK Parti Tokat Belediye başkan adayımız Eyüp Eroğlu inşallah bu süreç içerisinde seçilirse bize desteklerinin uygun ölçü içerisinde noksansız olacağından eminiz. Eyüp beyi İl başkanlığı döneminden beridir tanırız. Yapıcı birleştirici bir yapıya sahip biridir. Göreve geldiği takdirde ise bu mantıkla görevini yapacağına eminiz. Bizler bu düzen içerisinde Tokatspor’da görev yapan kişilerden biriyiz. Bizler burada hiçbir beklentisi olmayan memleketimizin ismini, sosyal bir etkinliğinitaya çıkartan ve bunun için gecemizi gündüzümüze katan kişileriz.

 Görev yaptığımız iki yıl içerisinde Tokatspor’umuzu çok iyi yerlere getirdiğimizi umuyoruz. Ligdeki başarımız ve özelliklede Ziraat Türkiye Kupasındaki başarımız, özellikle önemsediğimiz bir başarımız var ki biz bunu iki yıldır söylüyoruz. Tokatspkulübünü borçsuz bir kulüp olarak bir konuma getirip, kendi ayakları üzerinde duran, dedikoduların olmadığı, insanları ayrıştıran değil de birleştiren sportif işlerin olduğu beraberliği güçlendirmek adındaki oluşumlarda anılmak istiyoruz. Bizler bu hedefin yüzde doksan başardığımız kanaatindeyim. İddia laldan gelirlerimizle icradaki bütün borçları ödemiş bulunmaktayız. Tabi ki geriden gelecek borçlarımız olacak ama gelirimizde olacaktır. Bunlarla beraber bu sezon Tokatsporumuzu borçsuz olarak sezonu kapatacağız.

 Tokatspiçin Etik olmayan şeylerde yapabiliriz.

  Biz şuan öyle bir hal aldık ki sinekten yağ çıkarır durumda olduk. Bunu da bu sorunları aşabilmek için bazen de etik olmayan işler de yapabiliriz. Bunlar bizim şahsımızla alakalı durumlar değil herkes bizim samimi olduğumuza inansınlar. Zgünleri atlatmak için yeri geliyeşten dosttan bu kural hatasını yapabiliriz. Burada asla kasıt aramasınlar. Büyüklenme kişi ve kurumları küçük duruma düşürmek olarak algılanması yanlış tamamen samimi duygularla bunları yapıyoruz. Bizler bu noktada protokole gelen insanlara gidip birer tane bilet takdim edip ücret karşılığında bunları yapmayı düşünüyoruz. Bunlar gelip geçici bir süreç olduğu için hiç kimseyi de incitmeden yapmayı üşünüyoruz.

 Kombineler kupa maçında geçerli olmayacak.

 Sezon başında dağıtığımız kombine kartlar var normalde bu kartlarla bu maçların da izlenmesi gerekiyordu ama bu noktada burada oynayacağımız üç Ziraat Türkiye kupası maçında bunlar geçerli olmayacak. Bilet karşılığında kabul edeceğiz. Bunlar insanları mağdur etmek, haklarını elinden almak olarak değil, Amacımız kulübü sıfır borçsuz hale getirmek bununla alakalı eşe dosta bununla alakalı kural hatalarımız olursa onlardan da şimdiden özür diliyoruz. Ama bilinmelidir ki yaptığımız her şey Tokaspor’umuz içindir. Biletlerimiz bu gün itibari ile satışa sunulacaktır isteyen sporseverler bunları bilet satış noktalarından alabilirler.’ Dedi.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 9.1.2014
Güncelleme Tarihi : 9.1.2014
SPOR
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar