Türkiye’nin en genç belediye başkan adayı

Türkiye’nin en genç AKP İl Belediye Başkan Adayı Eyüp Eroğlu, ilk mahalle toplantısını Bahçelievler Mahallesi’nde yaptı.

8.1.2014
1163 kez Okunmuştur.

Yaklaşık bir aydır çalışmalarını sürdüren 36 yaşındaki AKP Tokat Belediye Başkan Adayı Eyüp Eroğlu, bu çalışmaları halkın beklentileri doğrusunda değerlendirdiklerini kaydetti. Eroğlu, 4 yıla yakın bir süredir yaptığı AKP İl Başkanlığı görevinin bir avantaj olacağını düşündüğünü belirterek, “Kalbimde bu memlekete hizmet etme sevdası ile bizi bu yolculukta Cenab-ı Allah inşallah mahcup etmez. Biz de sizleri mahcup etmeyiz diye her zaman dualarımda bunu söylüyorum. Çünkü belediye başkanlığı, milletvekilliği gibi bu görevler siyasette zgörevler. İnsanların talip olma anlamında sorumluluğu omuzlarındaki yükü, insanların her türlü vebalinin üzerinde olduğu yükü var. Biz yola çıkarken bu sorumluğu omuzlarımıza yükleyerek, insanları mahcup etmeden daha güzel hizmetler yapmanın mücadelesi içerisinde olacağız” dedi.
AKP Merkez İlçe Başkanı Ahmet Bay, AKP İl Kadın Kolları Başkanı Havva Sabuncuoğlu, AKP İl Gençlik Kolları Başkanı Zait Güler ile çok sayıda vatandaş katıldı.

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 8.1.2014
Güncelleme Tarihi : 8.1.2014
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar