Eroğlu, “Vatandaş ne istiyorsa onu yapacağız”

AKP Tokat Belediye Başkan Adayı Av. Eyüp Eroğlu, kentte sokak sokak, cadde cadde çalışacaklarını söyleyerek, “Vatandaşa, millete, Tokatlıya rağmen hiçbir işe imza atmayacağız. Onlar bizden ne istiyorsa onun yapmanın gayreti içerisinde olacağız” dedi.

7.1.2014
1003 kez Okunmuştur.

AKP Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, 2’inci etap seçim çalışmalarına başladı. Önceki gün SGK önünde çalışmalarını başlayan Eroğlu ve beraberindekiler Sivas yolu üzerine esnaf gezisi yapıp, vatandaşlarla buluştu, okulları ziyaret etti. Halkın yoğun ilgisi ile karşılaşan Eroğlu’na en sıcak ilgiyi Yeşilbağ Ortaokulu ziyaretinde gerçekleşti. Burada okul öğretmenleri ile buluşan Eroğlu, çıkışta teneffüste olan öğrencilerin yakın ilgisiyle karşılaştı. Bir anda çevresinde toplanan öğrencilerle sohbet eden Başkan Eroğlu’nun elini öğrenciler tek tek sıktı.

“Tokat’ın resmini çektik”

Ziyaretler sırasında kendisini takip eden gazetecilere açıklamalarda bulunan Başkan Eroğlu, “

Bugün seçim çalışmalarımızın 2’inci etabına başladık. Bir aylık süreçte yapmış olduğumuz toplantılarla, istişarelerle yol haritamızı bir taraftan belirlerken, diğer taraftan Tokat’a dair yapacaklarımızı bir bütün halinde değerlendirdik. Tokat’ımızın bir resmini çektik. İstekleri, ihtiyaçları belirlemeye çalıştık. Yine bilimsel bir çalışma yaptık tüm mahallelerimizde anket çalışması yaptık. Her mahallemizin isteği ney, talebi ney, eksiği ney, Tokatla ilgili vatandaşımız bizlerden neler bekliyor, en önemli gördüğü konu, en önemli mesele ney bir taraftan bunların tespitini yaparak birinci etap çalışmalarımızı bitirmiştik” dedi.

“Çalışacağız, çalışacağız, çalışacağız…”

İkinci etap çalışmalarına resmen başladıklarını söyleyen Başkan Eroğlu, şöyle konuştu: “Bu ikinci etap çalışmalarımız ise artık tamamen bizlerin sokağa, caddeye, mahalleye, esnafa girdiği sabah 09:30’da başlayıp akşam 23:00’a kadar devam eden bir dizi çalışmalar olarak bugün vira bismillah deyip başladık. Öncelikle şunu ifade etmek istiyorum ki, Tokatlımızın biz ve partimize olan teveccühü bizi son derece memnun etti. Bizde bu doğrultuda üzerimizdeki vazifeyi önce seçim döneminde güzel bir çalışmayla ve devamında 30 Mart akşamında taçlandırarak eğer milletimiz bize teveccüh gösterip takdir ettiğinde de 1 Nisan dan sonra onların evladı, onların yeğeni, kardeşi olarak çalışacağız çalışacağız çalışacağız diyorum. Bu beden bende olduğu sürece de Tokatlının hizmetinde olacak. Tokatlı hemşehrilerimizin hizmetkârı olacağız. Tokat’ımızda sokak sokak, cadde cadde çalışacağız. Tokat’ı daha büyütmenin, daha güzelleştirmenin gayreti içerisinde olacağız. Onlar ne istiyorsa o olacak. Vatandaşa, millete, Tokatlıya rağmen hiçbir 
  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 7.1.2014
Güncelleme Tarihi : 7.1.2014
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar