Pehlivan CHP Turhal Belediye Başkan adayı

CHP Turhal İlçe Başkanlığı tarafından yapılan ön seçim sonucunda 7 aday arasında Muhsin Pehlivan 171 oy alarak Belediye Başkan adayı olarak belirlendi. Başkan adayı Pehlivan, 2014`de yapılacak mahalli seçimlerde Turhal Belediyesi’ni CHP`li belediyeler arasına katacaklarını söyledi.

17.12.2013
3596 kez Okunmuştur.

 Tokat’ın Turhal ilçesinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) tarafından belediye başkan adayının belirlenmesi için ön seçim yapıldı.

         CHP Turhal İlçe teşkilatı genel merkezin aldığı karar doğrultusunda Turhal Beldesi Belediye Başkan adayının belirlenmesi için ön seçim yaptı.

         Kral Düğün Salonu’nda yapılan ön seçim için gözetmenliği CHP Tokat İl Başkanı Duran Kum, CHP Hatay Milletvekili Hasan Akgöl, CHP Turhal İlçe Başkanı Galip Doğan ve ilçe teşkilatından yöneticilerin katıldığı komisyon yaptı.

         Sabah saat 08.00`de başlayan oylama akşam saat 17.00`ye kadar devam etti.

         7 aday adayının yarıştığı seçimde toplam 880 üyeden 667‘si oy kullandı.

Kullanılan 659 oyun 172’sini Muhsin Pehlivan, 149’unu Yücel Resuloğlu, 128’ini Bekir Atılgan, 77’sini İrfan Özdemir, 82’sini Ali Cesur, 35’ini Naci Kurt, 16’sını ise Erol Gül alırken 8 oy geçersiz sayıldı.

         Sonuçların açıklanmasının ardından tebrikleri kabul eden Muhsin Pehlivan, bundan sonra hep birlikte el ele vererek seçim çalışmalarını yürüteceklerini belirterek, 30 Mart 2014`de yapılacak mahalli seçimlerde Turhal Belediyesi’ni CHP`li belediyeler arasına katacaklarını söyledi. Pehlivan, kendisine oy veren yada vermeyen tüm CHP üyelerine teşekkür etti.

         Seçimleri değerlendiren CHP Turhal İlçe Başkanı Galip Doğan, tüm adayın belediye başkanlığına layık insanlar olduğunu belirterek, seçimlerde el ele verip bütün aday adayının da CHP için çalışacağını söyledi.

         Doğan, bütün aday adayını bir araya getirerek, bu seçimde kaybedenin olmayacağını, kazananın ise CHP olacağını ifade etti. 

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 17.12.2013
Güncelleme Tarihi : 17.12.2013
SİYASİ
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar