Yüksel’den çat kapı iftar programı

TBMM Başkanlık Divan Üyesi ve AKP Tokat Milletvekili Dilek Yüksel ve beraberindeki heyet ile birlikte Tokat’ta bir eve çat kapı iftar programı düzenledi.

29.7.2013
1704 kez Okunmuştur.

TBMM Başkanlık Divan Üyesi ve AKP Tokat Milletvekili Dilek Yüksel, AKP Tokat İl Başkanı Eyüp Eroğlu, Kadın Kolları Başkanı Havva Sabuncuoğlu ve beraberindekiler, Tokat’ta bir eve iftar yemeğine konuk oldular.

AKP Tokat İl yönetiminin her gün bir mahalle sakinine çat kapı iftar programı çerçevesinde gerçekleştirilen iftara katılan Milletvekili Yüksel,  aile ile sohbet etti. İftar ziyareti nedeniyle çok memnun olduklarını söyleyen aile fertleri ile yakından ilgilenen Milletvekili Yüksel, hastalığı sebebiyle tedavi gören ev sahibine de geçmiş olsun dileklerinde bulundular.

Milletvekili Dilek Yüksel`` rahmet ve bereketiyle her yeri kuşatan mübarek Ramazan ayını idrak ettiğimiz bu günlerde istedik ki çat kapı hemşerilerimizle beraber iftar açalım. Burada kadın kolları başkanımız, yönetimdeki arkadaşlarımızla birlikte bugün buradaki iftar sofrasının misafiri olduk. Bizlere evlerini açtılar gönüllerini açtılar.

 

Kadın kolları başkanımız ve yönetimdeki arkadaşlarımızla beraber bu çat kapı ziyaretlerimiz devam edecek. Biz Ramazanı hakkı ile idrak edebilmek ve bu manada topluma örnek olabilmek adına bu gün bu evimizdeyiz ”dedi. Milletvekili Dilek Yüksel iftar sonrası Tokat Örtmeliönü mahallesinde çocuklarla hatıra bir araya gelerek hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

 

  • Etiketler :
  • -
FACEBOOK YORUMLARI
Eklenme Tarihi : 29.7.2013
Güncelleme Tarihi : 29.7.2013
GÜNDEM
LİG PUAN DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ligi seçiniz:

Yazarlar
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
En Son Yorumlar